Jurgiškių odontologijos klinikaKolektyvas sudarytas iš gydytojų odontologų ir specialistų. Nuolatos tobulinamės, taikome šiuolaikiškiausius gydymo metodus. Personalas nuosekliai dalyvauja tobulinimosi ir kvalifikacijos kėlimo kursuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Dirbame su šiuolaikine modernia aparatūra ir tik su aukščiausios kokybės medžiagomis.


Kiekvienas pacientas mums svarbus. Su kiekvienu dirbame individualiai: sudarome jam skirtą gydymo planą, informuojame apie kainas, parenkame patį tinkamiausią gydymą, išsamiai paaiškiname apie priežiūrą ir profilaktiką po gydymo.Vaikų odontologinėms problemoms skiriame labai didelį dėmesį. Pagrindinis klinikos darbo bruožas – personalinė odontologija, individualus priėjimas, įvertinant Jūsų sveikatos būklę ir poreikius.


Mūsų paslaugos

Sveika ir graži šypsenaMūsų prioritetas – Jūsų komfortas, sveikata ir saugumas. Visos gydymo procedūros atliekamos laikantis aseptikos ir antiseptikos reikalavimų. Kokybiškų anestetikų panaudojimas užtikrina neskausmingą dantų gydymą ir protezavimą, o unikali įranga, geriausios medžiagos, personalo profesionalumo lygis - gydymą be jokios rizikos Jūsų sveikatai.


Jurgiškių odontologijos klinikoje naudojame tik aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas, taikome naujausias technologijas, bendradarbiaujame su patikima dvidešimtmetį veikiančia dantų technikos laboratorija.

Tik sveika ir graži šypsena gali būti jūsų geresnės savijautos ir sėkmės palydovas. Daugiau šypsokimės vienas kitam ir gyvenimas bus gražesnis.


Mūsų paslaugos